YHTEYSTIEDOT

Henkilökunta

Jaana Koskinen-Kankare
sihteeri (oto)
0440 411 688
jaana.koskinen-kankare@hjs.fi

Eero Viljanen
myyntipäällikkö
050 311 0699
eero.viljanen@hjs.fi

Lauri Hakanen
päävalmentaja
050 3299292
lauri.hakanen@hjs.fi

Perttu Urponen
Joukkueenjohtaja
040 969 2961
jojo.miehet@hjs.fi

Osoite

Matti Alangon katu 24
13130 Hämeenlinna

Hallitus

Olli Lehtimäki
puheenjohtaja
040 574 7500
olli.lehtimaki@hjs.fi

Juho Juusela
040 451 7899
juho.juusela@hjs.fi

Tomi Uusitorppa
045 123 4403
tomi.uusitorppa@hjs.fi

Jarkko Ollikainen
jarkko.ollikainen@hjs.fi

Marko Paasu
050 432 6766
marko.paasu@hjs.fi

Janne Korpela
0400 813 270
janne.korpela@hjs.fi

Laskutustiedot

HJS Akatemia Ry, Laskutustiedot

1. Verkkolaskuosoitteemme, jos lähetät laskuja käyttäen operaattorina pankkia:

Verkkolaskuosoite: 003727200571

Välittäjän tunnus: DABAFIHH

Operaattori: Maventa

2. Verkkolaskuosoitteemme, jos lähetät laskuja käyttäen muuta operaattoria kuin pankkia:

Verkkolaskuosoite: 003727200571

Välittäjän tunnus: 003721291126

Operaattori: Maventa

Toivomme, että ilmoitatte osoitteeseen tiia.rintakoski@rantalainen.fi, kun olette lähettämässä meille ensimmäistä verkkolaskua. Tällöin voimme varmistaa, että aineistossa on kaikki tarvittavat tiedot. Ilmoituksessanne tulisi olla yrityksenne nimi, y-tunnus, lähettämänne laskun numero ja summa. Näin helpotamme molempien osapuolten työpanosta sekä varmistamme onnistuneen siirtymisen sähköiseen laskutukseen.

Mikäli ette voi toimittaa verkkolaskuja, pyydämme lähettämään laskut postitse skannauspalvelun osoitteeseen seuraavilla tiedoilla:

HJS Akatemia ry 27200571
PL 100
80020 Kollektor Scan

 

Osoitetiedot

Postiosoite

Matti Alangon katu 24
13130 Hämeenlinna

Käyntiosoite

Matti Alangon katu 24
13130 Hämeenlinna

Sisäänkäynti toimistolle Matti Alangon kadun puolelta. Oven vasemmalla puolella summeri

Juhlalogo-300x300

Kohti unelmia!

HJS Akatemia ry ja Hämeenlinnan Jalkapalloseura ry ovat nyt Yksi yhteinen HJS! Saman hallinnon alla toimisella yksinkertaistamme ja tehostamme koko HJS:n toimintaa.
 
Edustusjoukkue on tavoite ja ponnahduslauta ylöspäin omille junioripelaajille. Joukkue pelaa Kakkosessa ja kehittää toimintaansa jatkuvasti niin kentällä kuin kentän ulkopuolella, jotta meillä on joskus mahdollisuus nousta vieläkin ylemmäksi!
HJS Akatemia ry

Y-Tunnus:
2720057-1
Osoite:
Härkätie 17,
13600 Hämeenlinna
Sähköposti:
toimisto@hjs.fi
Puhelin:
045 120 5771

SEURAA MEITÄ