YHTEYSTIEDOT

Henkilökunta

Ville Dahlman
toiminnanjohtaja
044 2352435
ville.dahlman@hjs.fi

Jaana Koskinen-Kankare
sihteeri
044 0411688
jaana.koskinen-kankare@hjs.fi

Eero Viljanen
myyntipäällikkö
050 3110699
eero.viljanen@hjs.fi

Lauri Hakanen
päävalmentaja
050 3299292
lauri.hakanen@hjs.fi

Perttu Urponen
Joukkueenjohtaja
0409692961
urponenperttu@gmail.com

Osoite

Matti Alangon katu 24
13130 Hämeenlinna

Hallitus

Olli Lehtimäki
puheenjohtaja
040 5747500
olli.lehtimaki@hjs.fi

Juho Juusela
040 4517899
juho.juusela@hjs.fi

Tomi Uusitorppa
045 1234403
tomi.uusitorppa@hjs.fi

Jarkko Ollikainen
jarkko.ollikainen@hjs.fi

Marko Paasu
050 4326766
marko.paasu@hjs.fi

Janne Korpela
040 0813270
janne.korpela@hjs.fi

Laskutustiedot

HJS Akatemia Ry, Laskutustiedot

1. Verkkolaskuosoitteemme, jos lähetät laskuja käyttäen operaattorina pankkia:

Verkkolaskuosoite: 003727200571

Välittäjän tunnus: DABAFIHH

Operaattori: Maventa

2. Verkkolaskuosoitteemme, jos lähetät laskuja käyttäen muuta operaattoria kuin pankkia:

Verkkolaskuosoite: 003727200571

Välittäjän tunnus: 003721291126

Operaattori: Maventa

Toivomme, että ilmoitatte osoitteeseen tiia.rintakoski@rantalainen.fi, kun olette lähettämässä meille ensimmäistä verkkolaskua. Tällöin voimme varmistaa, että aineistossa on kaikki tarvittavat tiedot. Ilmoituksessanne tulisi olla yrityksenne nimi, y-tunnus, lähettämänne laskun numero ja summa. Näin helpotamme molempien osapuolten työpanosta sekä varmistamme onnistuneen siirtymisen sähköiseen laskutukseen.

Mikäli ette voi toimittaa verkkolaskuja, pyydämme lähettämään laskut postitse skannauspalvelun osoitteeseen seuraavilla tiedoilla:

HJS Akatemia ry 27200571
PL 100
80020 Kollektor Scan

 

Osoitetiedot

Postiosoite

Matti Alangon katu 24
13130 Hämeenlinna

Käyntiosoite

Matti Alangon katu 24
13130 Hämeenlinna

Sisäänkäynti toimistolle Matti Alangon kadun puolelta. Oven vasemmalla puolella summeri

Juhlalogo-300x300

Kohti unelmia!

HJS Akatemia ry on perustettu syksyllä 2015 kehittämään hämeenlinnalaista edustusjalkapalloa. Seuran tavoitteeksi asetettiin paikallisen jalkapallon palauttaminen Kakkoseen vuoteen 2020 mennessä. Määrätietoinen työ on tuonut meidät minimitasolle ja nyt on aika suunnata kaikkien paikallisten jalkapallon ystävien tavoitteeksi seuran kehittäminen tasolle, joka mahdollistaa tulevaisuudessa vielä korkeammalla tasolla pelaamisen.

Itsenäinen yhdistys toimii yhteistyössä Hämeenlinnan Jalkapalloseuran kanssa ja  seurat yhdessä työskentelevät paremman huomisen puolesta edistämällä hämeenlinnalaista jalkapallokulttuuria.

HJS Akatemia ry

Y-Tunnus:
2720057-1
Osoite:
Matti Alangon katu 24
(Kaurialan Stadion)
13130 Hämeenlinna
Sähköposti:
miehet@hjs.fi 
Puhelin:
+358 442352435

SEURAA MEITÄ